Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 60

Temat: Nie oddzwania, nie odpisuje

Michelangelo jest nieaktywny
    Aktywny Użytkownik
    Punkty
    2 199
    Poziom
    28

Domyślnie Nie oddzwania, nie odpisuje

Cześć!

W ostatni czwartek, spotkałem się ze znaną tutaj jako Gothic HB dziewczyną i jej przyjaciółką na piwo. Po północy kiedy poszliśmy na kebab poprosiłem ją, żeby poszła ze mną na wesele do kolegi w maju. Odpisała, że chce to pytanie usłyszeć jak będzie trzeźwa. Przez całe spotkanie dobrze się bawiliśmy. Jej najlepsza przyjaciółka powiedziała, że jestem ideałem. Fajna dziewczyna z jej przyjaciółki i bardzo się polubiliśmy, aż na pożegna nie ją uściskałem

Potem odprowadzałem Gothic i coś powiedziałem nie tak i zaczęła się jazda, suszyła mi głowę przez całą drogę do jej domu i jeszcze z godzinę przed rozstaniem. Nie była to taka awantura ale mówiła do mnie trochę podniesionym głosem z irytacją. W końcu się pogodziliśmy, pocałowaliśmy i wróciłem do siebie.

Dzień później przychodzi SMS:

Jak widać nie odpowiadała ponad dobę, zadzwoniła po ostatnim SMSie około 11:00 i mówiła, że sprzątała i tak czas jakoś zleciał. Powiedziałem, że spoko, że też czasami tak mam. Kiedys rozmawialiśmy na taki temat i stwierdziliśmy, że jak ktoś się kontaktuje to wypada się odezwać.

Pogadaliśmy jakieś 10 min, że ona to musi spędzić święta w domu, że tylko koty siostry wyskoczy nakarmić i powiedziała, że się odezwie:

Zadzwoniłem o 11:00 bo chciałem ją wyciągnąć do znajomych za miasto na spacer a potem na basen ale nie odebrała, i od tego momentu 0 kontaktu z jej strony.

Jutro chcę zadzwonić i zapytać co się dzieje. Ale nie wiem co powinienem powiedzieć. Może w ogóle nie powinienem dzwonić ani pisać?

Zacząłem się angażować emocjonalnie i mnie to trochę męczy. Tragedii nie ma ale chciałbym pobyć z nią dłużej, bo to bardzo inteligentna i ładna dziewczyna.

Co doradzicie?

Pozdrawiam.
    You are AWSOME
    Just start fucking act like it!

flik jest nieaktywny
    Aktywny Użytkownik
    Punkty
    6 008
    Poziom
    50
    Ja będę pierwszy,

znam sprawę trochu głebiej ( tak myśle ) wiem że jest to trudne, ale.. uważam że powinieneś szukać innej, - rzadko to mówię, ale jeśli jeszcze jej nie kochasz, to powinieneś się od toksykologi uwolnić jak najszybciej.
    nie mówię, że musisz z nią kończyć kontakt i nie dzwonić, ale poprostu... szukaj szczęścia gdzie indziej - z nią Ci jest dobrze, więc bądź, ona sama nie uważa tego za LTR, więc traktuj to tak samo

idź żyj.
    Nie pozwól by strach przed grą, wykluczył Cię z niej.
    " Jeśli kiedykolwiek bym Cię pocałował, to wiedz, że już nigdy nie będziesz dla mnie obojętna.."

Aktywny Użytkownik
    Punkty
    2 199
    Poziom
    28
    Nie no spoko, ja jeszcze się trzymam nie ma wielkie love love z mojej strony (Chodź to już 2 miechy). Nie wiem czy to jest toksyczne (gdzieś tu był o tym art, zaraz znajdę).

Jeżeli sytuacja się nie wyjaśni do końca to podzwonię po ludziach i w weekend uderzamy na centra

Tylko zastanawiam się jak się zachować w tej konkretnej sytuacji, chcę spróbować jeszcze doprowadzić do LTRa z nią, bo bardzo mi się dziewczyna podoba, a zrezygnować mogę zawsze.

Zadzwoniła z 10 minut temu i powiedziała, że przeprasza, że nie potrafi się wytłumaczyć dlaczego tak ma, ale czasami taka jest, że nie odzywa się przez jakiś czas.<br><br>Laska coś ściemnia i nie wiem co zrobić.

Nie wiem, nie może być tak, ze mnie olewa, Jak będę z nią miał dzieci tez tak będzie robić? To jest chore i ja nie wiem czy chcę się mieszać w coś tak chorego. Jakoś przez 2 miesiące nie miała czegoś takiego i nagle jej się włączyło.

Wiem czego chcę, chce LTR z nią ale nie bez takich akcji. tylko jak?
    Ostatnio edytowane przez Andro ; 10.04.2012 o 22:10 Powód: 2 posty jeden po drugim
    You are AWSOME

Nev jest nieaktywny
    Aktywny Użytkownik
    Punkty
    7 361
    Poziom
    57
    większość normalnych ludzi tak miewa, nie ma o co skakać sobie do gardeł, wystarczyła chandra albo cokolwiek w tym stylu i może nie miała ochoty z nikim rozmawiać. nie każdy potrafi udawać i prowadzić sztuczną rozmowę, a i nie każdy będzie chciał powiedzieć nawet "sorry, mam zły humor, nie chcę rozmawiać", bo po pierwsze nie chce być źle odebranym, a po drugie ta ochota jest gdzieś głęboko w środku, ale nie może wyjść. coś na zasadzie "chcę, ale nie chcę", kumasz

Aktywny Użytkownik
    Punkty
    2 199
    Poziom
    28
    Czyli nic nie powinienem robić z tym?
    You are AWSOME

Lukas1122 jest nieaktywny
    Aktywny Użytkownik
    Punkty
    2 280
    Poziom
    28
    Za bardzo panikujesz ;p Stawiam, że ta jebana teoria tak sprawia, że jej każdy ruch przypisujesz jakiemuś zachowaniu z książek PUA. Nie zastanawiaj sie nad tym, co jest lamerskie a co nie, bo jeśli jesteś pewny siebie to każde Twoje zachowanie takie będzie, a do tego jeśli laska na Ciebie leci to będzie leciała dalej. Zresztą ja znalazłem świetny sposób, aby sie nie przejmować jedną kobietą - mieć więcej niż jedną

Aktywny Użytkownik
    Punkty
    2 199
    Poziom
    28
    No ja odczówam, że już tak na mnie nie leci jak na początku. To gaśnie :/ i to że laska tyle się nie odzywa nie jest normalne.
    You are AWSOME

Nev jest nieaktywny
    Aktywny Użytkownik
    Punkty
    7 361
    Poziom
    57
    no to zmień coś, wprowadź do związku świeżość, zrób coś nieoczekiwanego, ekscytującego, zaskakującego

Aktywny Użytkownik
    Punkty
    2 199
    Poziom
    28
    Problem w tym, że zwaliłęm to i straciłem ramę. Nie zgadza się już na wszystko. Na basen nie chce iść, do klubu też nie. Ciężko było ją wyciągnąć na spacer do łazienek.
    You are AWSOME

Andro jest nieaktywny
    Moderator
    Punkty
    6 712
    Poziom
    53
    Naturalnie Cocky & Funny
    <dlaczego taki nick, ma to jakieś znaczenie?
    Powiedz mi , ile procent twoich myśli o kobietach to ona?

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Zasady postowania